Dahil olduğunuz Stratejik Liderlik Programının yeni eğitim modülüne gelmeden önce yapmanız gereken hazırlıkları sizler için sıraladık.
Eczacıbaşı Holding Yetenek Gelişim ekibi ve 41 North Bussines School tarafından hazırlanan bu eğitimde teknolojiden yakın bir paydaş olarak yararlanacağız.

Teknoloji partnerliğinde yapılacak olan çalışma için aşağıdaki sorulara yanıtınızı iletmeniz oldukça kritik ve gereklidir. Anket yanıtlarınızı 31 Ocak Çarşamba günü saat 12:00’ye kadar paylaşmanızı önemle rica ediyoruz. Anketi doldurma süresi yaklaşık ortalama 30 dk. olarak hesaplanmıştır.

Ayrıca, Şubat’taki eğitime hazır olabilmeniz için, tamamlanması gereken adımlardan bir diğeri bir seans 1-1 yaratıcı koçluk seansınızı almanızdır. Lütfen soruları yanıtladıktan sonra, koçluk seansınızın gerçekleşeceği tarihi, formun altındaki son sorudan belirleyin.

Not. Seans bağlantı linkiniz, seçtiğiniz saat ve gün için eğitim koordinatörlerimizce, eposta ve takvim daveti olarak iletilecektir.
 Şubat ayında “Liderlik Davranışları” nı yaratıcı bir yöntemle ele aldığımız Sürdürülebilir Liderlik Kültürü seansında görüşmek üzere!

Yanlızca kurumsal eposta adresi

*KVKK Bilgilendirme: Form bilgileriniz; sadece Eczacıbaşı “Stratejik Liderlik Programı – Liderlik Davranışları | Sürdürülebilir Liderlik Kültürü ” için katılımcı ilişkileri ve eğitim planlama işlemine özgü olarak kullanılmak üzere sorumlu 41 North Business School ile paylaşılacak, başka herhangi bir amaçla kullanılmayacak, ilgili yasal düzenlemelere, KVKK hükümlerine ve Eczacıbaşı standartlarına uygun olarak eğitim yolculuk plan süresiyle sınırlı olarak saklanabilecektir. “Stratejik Liderlik Programı – Liderlik Davranışları | Sürdürülebilir Liderlik Kültürü” kapsamında kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni’ne(“Aydınlatma Metni”) buradan ulaşabilirsiniz.