Aşağıdaki tarihler (Cohort ‘lar) içinden size en uygun günleri seçerek program yolcuğunuzun ilk bölümünde ilgili sınıfa kaydınızı hemen yapabilirsiniz.

Seans kontenjanları dolmadan bu eşsiz yolculukta siz de hemen yerinizi alın…

Tarih seçmeniz ve formu tamamlamanız ardından, tarafınıza iletilecek eposta ve takvim daveti ile seans bağlantı bilgilerinize ve eğitime gelmeden önce yapmanız gereken hazırlıklara dair kapsamlı bilgiyi ayrıca ileteceğiz.

Lütfen Future Fit Leadership 1.0″ programıyla ilgili epostalarımızı takipte kalın.

Şimdiden, sizi de aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Not: Uzun bir yolculuk olması ve akran öğrenmesini önemsediğimiz için modül bazlı cohort değişikliği yapmamanızı, cohortları sabit tutmanızın zorunlu olduğunu belirtmek isteriz. Dolayısıyla seçimlerinizi yaparken tüm yılın uygunluğuna göre seçim yapmanız gerekmektedir.

Yanlızca kurumsal eposta adresi

*Form bilgileriniz; sadece “Future Fit Leadership 1.0 Seansları” boyunca, eğitim katılımcı ilişkileri ve eğitim planlama işlemine özgü olarak kullanılmak üzere sorumlu 41 North Business School ile paylaşılacak, başka herhangi bir amaçla kullanılmayacak, ilgili yasal düzenlemelere, KVKK hükümlerine ve Beko standartlarına uygun olarak eğitim yolculuk plan süresiyle sınırlı olarak saklanabilecektir.  “Future Fit Leadership 1.0 Seansları” Kapsamında kişisel verilerin  işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni’ne (“Aydınlatma Metni”) buradan ulaşabilirsiniz.