30+ Yaş Yurtdışı İngilizce Dil Kursları

Dünyanın 7 bölgesinde en yüksek kalitede dil eğitimi hizmetleri sunan Kaplan International’ın, 30 yaş üstüne özel müfredatlı dil programları ve özel kampüsleri ile kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak mümkün.

Londra, Liverpool, New York veya Toronto destinasyon seçenekleri bulunan 30+ eğitimler her seviyeye uygun. Kariyer odaklı eğitimler ve bireylerden oluşan bir ortamda, Hukuk İngilizcesi, Pazarlama, Finans ve çok daha fazlası arasından seçim yaparak İngilizce öğrenebilir veya seviyenizi ilerletebilirsiniz. Ayrıca Kaplan International’ın 30+ kampüslerine özel ayrıcalıklar ve özel sosyal etkinlikler de sizi bekliyor.

OKUL
Kaplan International
SÜRE
1 haftadan 9 aya kadar
SIKLIK
Yılın herhangi bir zamanında
GİRİŞ TARİHLERİ
Yılın herhangi bir zamanında
DİL
İngilizce
MİN. SEVİYE
Herhangi Dil Seviye
YAŞ
30+
KONUM
 • Toronto, Kanada
 • New York, Birleşik Devletleri
 • Liverpool, Birleşik Krallık
 • Londra, Birleşik Krallık
 • FİYAT
  Lokasyona göre değişmektedir. Size en uygun kurs fiyatları için bizimle iletişime geçin.

  AKREDİTASYONLAR

  Kaplan International Languages okulu, İngiltere’deki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden son derece saygın kuruluşlar olan British Council tarafından akredite edilmiştir ve English UK üyesidir.

  KAPLAN INTERNATIONAL HAKKINDA

  1967’de kurulan Kaplan, eskiden Washington Post Şirketi olan Graham Holdings Şirketi’nin bir parçasıdır. Şu an Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Asya, Pasifik, Amerika, Afrika ve Orta Doğu olmak üzere 28 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünya genelinde 1 milyondan fazla öğrenciye eğitim ve alıştırma imkanı sunuyor. Trustpilot tarafından “mükemmel” olarak değerlendirilmiştir. Öğrencilerin %97si Kaplan’ı öneriyor.

  İŞİNE HEVESLİ ÖĞRETMENLER
  Değişik ve çok çeşitli tecrübelere sahip arkadaş canlısı öğretmenler seçiyoruz. Öğretmenlerimiz, sizi gerçek hayatta yeni bir dil kullanmaya hazırlayacak dinamik ve interaktif dersler yapıyor ve her bireyin karışık konuları kavramasına yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Küçük sınıflarımız öğretmenlerimizin sizi daha iyi tanımalarını ve size özel bir öğrenim stratejisi geliştirmelerini sağlıyor.

  360 ̊ ÖĞRENME
  Dersleri güncel ve eğlenceli kılmak için materyallerimizi sürekli yeniliyoruz. Sınıf aktivitelerimiz, güncel haberler, film
  ya da diziler hakkında oluyor. Öğrenim sürecinizin mükemmel olması için son teknoloji ürünlerle çalışıyoruz. Böylece sınıf içi çalışmanızla ev ödevleriniz arasında bir uçurum olması engelleniyor.

  HARİKA TESİSLER
  Okullarımız, ders planındaki aktiviteleri hayata geçirmek için interaktif bir eğitim ekranı sunar. Multimedya laboratuvarlarımızda e-postanıza göz atmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Laboratuvarlarımızda derste öğrendiklerinizi uygulayabileceğiniz interaktif online araçlar bulunur. Birçok okulumuz öğrencilerin kullanımı için Chromebooks sağlar.

  EK OLANAKLAR

  • Kaplan okullarının uluslararası akreditasyonları ile İş İngilizcesi ve diğer sertifika kurslarında uzmanlık ve yetkinlik.
  • Kariyer hedeflerinize uygun, mühendislik, tıp veya hukuk İngilizcesi gibi mesleki alanınızda yurtdışı dil yeterliliğine sahip olma ve gelişim.
  • Bire bir özel ders alma veya kurs süresinde yerinde iken uzatabilme imkanı.
  • En yeni teknolojilerle bezenmiş özel öğrenme ve deneyim sınıfları.
  • İngiltere’de yer alan profesyonellerin konuk konuşmacı olduğu etkinlikler ile ağ oluşturma etkinlikleri ve dersler.
  • Öğrendiklerinizi pratik edebileceğiniz haftalık kahve ve kokteyl buluşmaları, müze ziyaretleri ve daha birçok kişiye özel etkinlik.

  Neden bir Kaplan International 30+ okulunu seçmelisiniz?

  4 Eşsiz Kampüs

  Derslerden kalan boş zamanlarda 30 yaş üstü öğrenciler için dizayn edilmiş kampüslerdeki özel alanlarda dinlenmenin keyfini çıkarın.

  Özelleştirilmiş Dil Programı

  Kariyer odaklı profesyonel öğrenciler için öğrenirken global bağlantılar kurmaya ve yeni keşifler yapmaya uygun çok seçenekli sosyal aktiviteler mevcut. Sohbet etkinlikleri, galeri ve müze ziyaretleri ve daha fazlası…

  En İyi Ders Programı

  Kaplan okullarının 30+ müfredatı, iş ve kariyer İngilizcesine odaklanan bireyler için her detaylı özenle hazırlanmıştır ve öğrencinin hedeflerine ulaşmasını sağlar.

  İstediğiniz Alanda Ders Seçebilme

  “Belirli Beceriler” oturumlarında istediğiniz alandaki derslere oy vererek o alanda ders alabilme imkanı. Hukuk, Pazarlama, Finans gibi konularla ilgili İngilizce ders programları arasında seçim yapabilirsiniz.

  30+ a Özel Personel

  Her kampüste öğrenciye özel olarak atanmış en az bir Kaplan personeli. Bu personeller, yurtdışı eğitim sürecinizdeki herhangi bir konuda size mutlulukla yardımcı olacaktır.

  HIZLI SEVİYE ATLAMA İMKANI

  Kaplan International’ın öğrencilerine sunduğu “Seviye Atlama Garantisi” ile dahil olduğunuz kursta her 10 haftada 1, bir üst seviyeye geçiş yapma imkanı sunulmaktadır. Kaplan’ın akademik ekibi tarafından alacağınız özel danışmanlık ile ilk yerleştirmenizden 10 hafta sonra (İngiltere’deki okullarda 5 haftada bir) seviye testine girmeye hak kazanır ve bir sonraki seviyeye geçerek eğitiminizden en iyi faydayı sağlayabilirsiniz.

  K+ METODU

  Kaplan International okulları, alacağınız kurslarla beraber, size en yeni kaynaklar ve eğitim yöntemleri ile tasarlanmış ve her yerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir eğitim sistemi olan K+ metodunu sunar. Bu metot, kaynak kitaplar, özel uygulamalar, online kaynaklar ve oyunlar eşliğinde, mekan ve süreden bağımsız olarak, kolay, kalıcı ve keyifli İngilizce öğrenimi için tasarlanmıştır. Bu metodun içerisinde;

  ÖZEL DEĞERLENDİRME SINAVI

  Ayrıca seviye atlamaya hazır olduğunuzda gelişmiş test sistemi Kaplan International’ın özel İngilizce KITE Testi’nden yararlanırsınız. Siz İngilizce’de ilerledikçe soruların da gelişeceği bu test ile doğru sınıfa yerleştirilir ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimi alırsınız.

  ÖĞRENME TECRÜBESİ

  NEW YORK

  Ticaret, finans, medya, sanat ve teknoloji sektörlerindeki öncülüğü ile “küresel etkiye sahip şehir” olarak anılan New York’ta, Empire State Binası, Central Park ve Times Meydanı gibi ikonik mekanları keşfedin ve Manhattan’da yer alan yeni teknolojilerle donatılmış Kaplan International okulu ile öğrenme deneyiminizin tadını çıkarın.

  - Kariyer odaklı öğrenciler için özel olarak tasarlanmış New York okulunda özelleştirilmiş dersler.
  - Central Park manzarasına sahip sınıflarda ders dinlemenin tadını çıkarın.
  - İş İngilizcesi ve sınava hazırlık kursları ile beraber 30+a yönelik tiyatro ve liderlik gibi alanlardaki kurslar.
  - Kaplan okullarının kariyer odaklı sosyal programları ile network kurabileceğiniz aktiviteler, müze – sergi ziyaretleri ve Broadway oyunları gibi özel etkinlikler.

  Devamı...

  LONDRA

  Dünyanın en büyük finans merkezlerinden biri olan ve bir dünya kültür başkenti olarak kabul edilen Londra’da hem İngilizce öğrenin, hem de çok sayıdaki müze, sanat ve kraliyet mekanlarını, meşhur Londra pazarlarını ve yeşil alanlarını keşfedin!
  - Okulunuzdan, şık mekanlar, genç sanatçılar ve trendleri belirleyen öncülerle dolu sanat bölgesi Shoreditch’e yürüyerek 25 dakikada ulaşabilme imkanı.
  - Kariyerinizle örtüşen, tıp, hukuk, sağlık gibi alanlarda akademik İngilizce kurslarına erişim imkanı ile yoğunluk derecesini kendiniz belirleyeceğiniz birebir dersler alın.
  - Kariyer odaklı yetişkin öğrencilere yönelik düzenlenen network aktivitelerine katılın ve bölgenin profesyonellerinden oluşan misafir konuşmacılardan dersler alın ve konuşmalarına katılın.
  - Kampüsün sunduğu sosyal programlar ile Londra’daki eğlence akşamları, sanat mekanları ziyaretleri, nehir turlarının tadını çıkarın ve dilerseniz size özel VIP aktiviteleri oluşturun.

  Devamı...

  LIVERPOOL

  İngiltere’nin en misafirperver yerlileriyle dolu ve futbol ile ünlü şehri Liverpool’da, tarihi binaların ve mekanların arasında İngilizce öğrenirken, şehrin merkezinde yer alan kampüs ayrıcalığı ile ilginizi çekebilecek tarihi, kültürel ve sosyal alanları, keşfedin.
  - İngiltere’nin en uygun bütçeli şehirlerinden biri olan Liverpool’da, bütçenize uygun aktiviteler ve eğitim fırsatlarından faydalanın.
  - Şehrin merkezinde yer alan okulunuz ile Liverpool’un en bilindik tarihi, alışveriş ve kültür sanat mekanlarını kolaylıkla ziyaret edin.
  - En yenilikçi müfredatla ve uzman eğitmenlerle hazırlanmış, kariyerinize katkı sağlayacak akredite İngilizce kursları ve sınav hazırlık programları temelli kurslar alın.
  - İngiltere'nin başarılı profesyonellerinin yer aldığı konuşma etkinliklerine ve özel derslere katılın.
  - 30 yaş üstü kariyer odaklı sosyal programlar ile hedeflerinize yönelik, keyifli bir ortamda İngilizce pratiği yapma fırsatı bulun.

  Devamı...

  TORONTO

  Kanada’nın 6 milyonluk nüfusu ile en büyük şehri ve ticaret merkezi olan, dünyanın en güvenli şehirlerinden biri olarak bilinen Toronto’da güvenle ve keyifle İngilizce’nizi geliştirin. Bu çok kültürlü ve yüksek yaşam standartlarına sahip Toronto şehrinde eğitim alırken, dünyaca ünlü gastronomi, sanat, edebiyat ve alışveriş mekanlarını ziyaret edebilirsiniz.
  - Toronto'nun iş merkezi bölgesinde konumlanmış okul sayesinde şehrin iş ve kariyer ortamlarının havasını koklayın.
  - Okul içerisinde İş İngilizcesi ve sınava hazırlık kursları ile beraber 30+a yönelik profesyonel veya akademi odaklı kurslar alma imkanlarından yararlanın.
  - Dünyanın en yüksek ikinci kulesi olarak bilinen CN Kulesi'ne yakın okulunuz ile çevrede yer alan sanat, müzik ve yeme içme mekanlarına kolaylıkla ulaşın.
  - 30+ öğrencilerine özel tasarlanan sosyal programlar eşliğinde Niagara Şelaleleri gibi yerel keyifli mekanları gezmekle beraber dilerseniz hafta sonları Amerika şehirlerine düzenlenen gezilere katılın.

  Devamı...

  KAPLAN INTERNATIONAL SCHOOLS FARKI

  8 ülkede okullar
  Eğitimde 80 yıllık mükemmellik
  Öğrencilerin %97'si tarafından önerildi
  Her yıl 150 ülkeden 40.000'den fazla öğrenci

  K+ METODU

  Okullarımız, en iyi modern eğitim tekniklerinin sofistike bir müfredatla profesyonelce harmanlanması ile oluşturulan ve her yerden erişebileceğiniz bir eğitim sistemi sunmaktadır. Kitaplardan, uygulamalardan, online kaynaklardan ve oyunlardan oluşan entegre sistemimiz K+ sınıfta, toplu taşımada ve evde hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmenize yardımcı olur.

  K+ Learning Space
  Notlarınızı takip edin, gramer kataloğu arasında arama yapın ve çözdüğünüz online alıştırmalar, oyunlar ve quizler için anında geri bildirim alın.

  K+ Course Books
  Dilin en önemli alanlarını ilginç konu başlıkları ve gerçek dünyadan alınmış olay kesitleri ile keşfedin

  K+ Learning CLubs
  Öğretmenler tarafından yönetilen çalışma kulüpleri ile bir yandan sosyalleşirken diğer yandan İngilizce pratiği yapın.

  K+ Extra
  İnteraktif sorular, videolar ve ses alıştırmaları ile dilde güçlü ya da ve zayıf olduğunuz konulara göre online alıştırmalarınızı şekillendirin.

  Başvuru ve İşlem Süreci

  İHTİYACINIZA GÖRE KONAKLAMA

  Kaplan International Schools güvencesi ve kalitesi ile kolaylıkla ihtiyaçlarınıza göre bir konaklama bulmanız mümkün; Aile yanı Öğrenci Dairesi Öğrenci Yurdu Yemek Dahil Olmayan Aile Yanı Stüdyo Daire Otel ve Oda Kahvaltı Konaklamasız Kurs

  Öğrenci Görüşleri

  string(13) "leaders-to-be"

  ÖN BAŞVURU

  Telefon numaranızı bırakın, temsilcilerimizden biri size daha fazla bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir.

  Genel Bilgi

  Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz