Esnek Süreli Yurtdışı İngilizce Kursları

Dünya çapındaki dil okulu partnerlerimizden birinde hızla ve güvenle İngilizce öğrenin. Anlaşmalı dil okullarımızda yer alan kurslar, her seviyeye uygun olmak üzere ihtiyaca göre tasarlanabilen çeşitli başlangıç tarihlerine sahip. Hedeflerinize bağlı olarak daha kısa bir kurs arıyorsanız, Esnek Süreli İngilizce Kursları tam size göre.

SÜRE
1 haftadan başlayan seçeneklerle
SIKLIK
Yılın herhangi bir zamanında; Tüm kurslar Pazartesi'den Cuma'ya gündüz ve öğleden sonra ders seçenekleri ile...
DİL
İngilizce
KONUM
 • Birleşik Krallık
 • Amerika Birleşik Devletleri
 • İrlanda
 • Avustralya
 • Yeni Zellanda
 • Kanada
 • FİYAT
  Lokasyona göre değişmektedir. Size en uygun kurs fiyatları için bizimle iletişime geçin.

  AKREDİTASYONLAR

  Kaplan International Languages okulu, İngiltere’deki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden son derece saygın kuruluşlar olan British Council tarafından akredite edilmiştir ve English UK üyesidir.

  KAPLAN INTERNATIONAL HAKKINDA

  1967’de kurulan Kaplan, eskiden Washington Post Şirketi olan Graham Holdings Şirketi’nin bir parçasıdır. Şu an Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Asya, Pasifik, Amerika, Afrika ve Orta Doğu olmak üzere 28 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünya genelinde 1 milyondan fazla öğrenciye eğitim ve alıştırma imkanı sunuyor. Trustpilot tarafından “mükemmel” olarak değerlendirilmiştir. Öğrencilerin %97si Kaplan’ı öneriyor.

  İŞİNE HEVESLİ ÖĞRETMENLER
  Değişik ve çok çeşitli tecrübelere sahip arkadaş canlısı öğretmenler seçiyoruz. Öğretmenlerimiz, sizi gerçek hayatta yeni bir dil kullanmaya hazırlayacak dinamik ve interaktif dersler yapıyor ve her bireyin karışık konuları kavramasına yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Küçük sınıflarımız öğretmenlerimizin sizi daha iyi tanımalarını ve size özel bir öğrenim stratejisi geliştirmelerini sağlıyor.

  360 ̊ ÖĞRENME
  Dersleri güncel ve eğlenceli kılmak için materyallerimizi sürekli yeniliyoruz. Sınıf aktivitelerimiz, güncel haberler, film
  ya da diziler hakkında oluyor. Öğrenim sürecinizin mükemmel olması için son teknoloji ürünlerle çalışıyoruz. Böylece sınıf içi çalışmanızla ev ödevleriniz arasında bir uçurum olması engelleniyor.

  HARİKA TESİSLER
  Okullarımız, ders planındaki aktiviteleri hayata geçirmek için interaktif bir eğitim ekranı sunar. Multimedya laboratuvarlarımızda e-postanıza göz atmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Laboratuvarlarımızda derste öğrendiklerinizi uygulayabileceğiniz interaktif online araçlar bulunur. Birçok okulumuz öğrencilerin kullanımı için Chromebooks sağlar.

  KURS HAKKINDA

  Genel & Yarı Yoğun & Yoğun olmak üzere seçeneklere sahip kurslarda “okuma, yazma, dil bilgisi, kelime dağarcığı” alanları ile harmanlanmış 20 İngilizce dersi. K+ kapsamında sunulan interaktif, çevrimdışı öğrenme materyallerine ve online kaynaklara istediğiniz yer ve zaman ile erişim imkanı. İş İngilizcesi ve yerel kültür gibi belirli bir alanda gelişmek için Özel Beceri Dersleri. (Yoğun seviye) Yoğun İngilizce kurslarında 10 haftada bir Seviye Atlama Garantisi ve ücretsiz dört haftalık ek eğitim. (Amerika, Kanada, İngiltere ve İrlanda‘da geçerli.)

   

  • Genel & Yarı Yoğun & Yoğun olmak üzere seçeneklere sahip kurslarda “okuma, yazma, dil bilgisi, kelime dağarcığı” alanları ile harmanlanmış 20 İngilizce dersi.
  • K+ kapsamında sunulan interaktif, çevrimdışı öğrenme materyallerine ve online kaynaklara istediğiniz yer ve zaman ile erişim imkanı.
  • İş İngilizcesi ve yerel kültür gibi belirli bir alanda gelişmek için Özel Beceri Dersleri. (Yoğun seviye)
  • Yoğun İngilizce kurslarında 10 haftada bir Seviye Atlama Garantisi ve ücretsiz dört haftalık ek eğitim. (Amerika, Kanada, İngiltere ve İrlanda‘da geçerli.)

  Neden bir Kaplan International okulunu seçmelisiniz?

  Eşsiz Okullar

  Dünyanın 8 bölgesinde yer alan Kaplan International okullarındaki teknolojik sınıflar ve kalifiyeli eğitmenler eşliğinde dil öğrenme ayrıcalığı.

  Güvenli Konaklama

  İster konforlu öğrenci yurtlarında, ister özenle seçilmiş ailelerinde yanında bulunan konaklama seçenekleriniz ile dilediğiniz ülkede eğitim alırken güvenle ve rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

  Özelleştirilmiş Eğitim Tasarımı

  Sınıfta geçireceğiniz zaman ile şehirde gezmek istediğiniz zamanları dilediğiniz şekilde planlayabilirsiniz. Ve dilerseniz Kurs Yükseltme seçenekleri ile programınıza ek ders ekleyerek daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  Uluslararası Geçerlilikte Sertifi̇kalar

  Hangi seviye olursa olsun, tamamladığınız kurs ile ilgili uluslararası geçerliliğe sahip bir belgeye sahip olursunuz.

  ÖĞRENME TECRÜBESİ

  İNGİLTERE

  İngiltere'nin Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburg, Liverpool, Londra, Manchester, Oxford ve Torquay şehirlerinde bulunan eşsiz Kaplan okulları ile hem İngilizce öğrenin, hem keşfedin, hem de keyifle konaklayın.

  Şehir merkezlerine yakın okulunuzdan İngiltere'nin ünlü sarayları, kaleleri, kütüphaneleri, parkları, yeme-içme mekanları veya sanat ile müzikle dolu sokaklarında vakit geçirirken, İngilizce'yi ana vatanında öğrenmenin keyfini çıkarın.

  Devamı...

  AMERİKA

  Dünyanın 3. büyük ve 3. en kalabalık ülkesi ünvanlarını taşıyan Amerika'da eğitim deneyiminizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

  New York, Boston, Chicago, Los Angeles, San Francisco - Berkeley, Santa Barbara ve Seattle şehirlerinin merkezine konumlanmış Kaplan okullarının her biri ihtiyaçlarınıza uygun İngilizce kurs seçenekleri ile donatılmıştır. Dünyanın en popüler ülkelerinden biri olan, çok kültürlü Amerika'da İngilizce kursunuz ile birlikte birden fazla kültürle tanışabilir ve unutulmaz bir eğitim süreci yaşayabilirsiniz.

  Devamı...

  KANADA

  Yaşamak için dünyanın en güzel ve en güvenilir ülkelerinden biri olarak anılan Kanada, eğitim için en çok tercih edilen lokasyonlardandır.

  Hoş görülü, mutlu ve misafirperver bir halka sahip olan Kanada'nın Vancouver ve Toronto okullarında yeni dostluklar edinirken, İngilizce öğrenme sürecinizi kolaylaştıracak ve yeni bir kültür keşfedeceksiniz. Baş döndürücü kuleleri, müzeleri ve dünyanın en iyi üniversiteleri ile Toronto veya beyaz kumlu sahilleri ile hem kayak hem de plaj seçenekleri sunan doğal yapısı ile Vancouver şehirleri sizi bekliyor. Kaplan okullarının şehir merkezine yakınlığını sayesinde Kanada'nın her bölgesine hızla ulaşabilir ve öğrenme deneyiminizi yükseltebilirsiniz.

  Devamı...

  İRLANDA

  Kaplan'ın İrlanda'nın başkenti Dublin'de yer alan okulu, zengin kültür ve tarihi ile uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği lokasyonlardan biridir. Ünlü kaleleri, güçlü figürlerden oluşan tarihi, pub kültürleri, müzikleri ve Google ve Facebook'un ev sahipliği ile tanınan Dublin şehrinde, ister Liffey Nehri manzaralı 18. yüzyıldan kalma okul binasında, ister konforlu öğrenci yurdunda konaklayabilirsiniz.

  Daha fazla...

  REAL ENGLISH İle Proje Bazlı Öğrenme

  Yeni bir dil öğrenirken karşılaşılan en büyük zorluklardan biri bir sonraki seviyeye geçmektir. Kaplan, öğrendiklerinizi sınıf dışında rahatlıkla kullanabilmeniz için Real English'i geliştirmiştir. Bu kapsamda "Cambridge Framework" tarafından kritik yaşam becerileri olarak belirlenen 6 temel beceri üzerine çalışılmaktadır. "Yaratıcı Düşünme, Kritik Düşünme, Öğrenmeyi Öğrenme, İletişim, İş Birliği ve Ekip Çalışması, Sosyal Sorumluluk"tan oluşan bu beceriler ile size her hafta verilen proje ödevleriyle doğal yollardan İngilizce'niz gelişir.

  Başvuru ve İşlem Süreci

  string(13) "leaders-to-be"

  ÖN BAŞVURU

  Telefon numaranızı bırakın, temsilcilerimizden biri size daha fazla bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir.

  Genel Bilgi

  Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz