Genel İngilizce Kursu

Hedefiniz etkili iletişim kurmak olsun, kariyerinizde ilerlemek olsun veya akademik dünyaya girin, etkileşimli kurslarımız sadece İngilizce becerilerinizi geliştirecek ve yol boyunca çok eğlenmenizi sağlayacaktır. Bu program, Genel İngilizce eğitiminizi geliştirmek ve sizi kariyer başarısına hazırlamak için tasarlanmış benzersiz bir müfredata sahiptir. Kurs, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek için ihtiyaç duyduğunuz güven ve becerileri geliştirir ve işgücüne girmek veya kariyerinizi yurtiçinde veya yurtdışında ilerletmek istiyorsanız idealdir.

National Geographic Learning'den alınan materyalleri ve BSC için özel olarak tasarlanmış bir ders kitabını kullanarak yeni kelimeler öğrenecek, İngilizce dilbilgisini anlayacak ve en çok ihtiyaç duyduğunuz alanlarda en iyi İngilizce öğretmenlerinden destek alacaksınız.

SÜRE
1 haftadan başlayan seçeneklerle
SIKLIK
Her Pazartesi başlangıç
DİL
İngilizce
KONUM
 • Londra, Birleşik Krallık
 • York, Birleşik Devletleri
 • Manchester, Birleşik Krallık
 • Brighton, Birleşik Krallık
 • FİYAT
  Haftalık £255'den başlayan fiyatlarla…

  AKREDİTASYONLAR

  British Study Centres, İngilizce dil merkezlerinin ulusal birliği olan English UK’in ve dil eğitiminde dünya lideri olan ALTO’nun aktif bir üyesidir.

  BRITISH STUDY CENTRES Hakkında

  British Study Centres (BSC), Manchester City ile ortaklaşa City Football Language School da dahil olmak üzere sekiz yetişkin dil okulu ve on yedi junior merkezden oluşan ve okulların ve merkezlerin çoğu Birleşik Krallık’ta bulunan bir İngilizce dil okulu grubudur. Merkez ofisi Brighton & Hove, Doğu Sussex’tedir. Bugün, British Study Centres (BSC), yetişkinler ve genç öğrenciler için İngilizce dil eğitimi, Birleşik Krallık ve denizaşırı öğretmenler için öğretmen eğitimi kursları ve NCUK ile ortaklaşa Üniversiteye Geçiş programları konusunda uzmanlaşmıştır.

  Yetişkin okulları ve gençlik merkezlerinde yaklaşık 80 milletten oluşan yıllık 7500 öğrenci alınmaktadır.

  BSC, Birleşik Krallık’ta Londra, Brighton, Manchester ve York dahil olmak üzere dört ikonik konumda Genel İngilizce, Sınav ve ESP’nin yanı sıra çeşitli Üniversite Pathways programları sunan İngilizce dil okulları işletmektedir. British Study Centres ayrıca yetkili bir Cambridge Sınav ve Öğretmen Eğitim merkezi ve Dil Sertifika Ortağıdır.

  İngilizce öğrenmek neden önemlidir?

  İngilizce her yerdedir. 50’den fazla ülkede resmi bir dil ve dünyada en çok konuşulan dildir.

  İngilizce konusunda kendinize güveniyorsanız, çalışmalarınızda, kariyerinizde, seyahatlerinizde, sosyal deneyimlerinizde ve çok daha fazlasında size yardımcı olabilir.

  Neden bir British Study Centres okulunu seçmelisiniz?

  Benzersiz Konumlar

  - Prestijli bağımsız yatılı okullar, - Üniversite kampüsleri, - Aile yanında konaklama

  Akademik mükemmellik

  - National Geographic Learning ile işbirliği içinde bir akademisyen ekibi tarafından benzersiz bir şekilde geliştirilen materyallere erişim. - İngilizce öğretiminde nitelikli ve deneyimli öğretmenler. - Yabancı dil olarak (CELTA, Trinity TESOL veya eşdeğer nitelikler). - Eğlenceli ve etkileşimli, maksimum 15 öğrencinin olduğu dersler.

  Refah

  Güvenlik ve esenlik bir numaralı öncelik. Olağanüstü bir bakım ve denetim standardı.

  Uyruk Karışımı

  Çok kültürlü: 2022'de İtalya, Almanya, Fransa, İspanya, Tayland ve Brezilya dahil 85'ten fazla ülkeden öğrenci ile network kurma.

  Yaşam Becerileri

  İngilizce öğretmenin ötesinde bir dizi beceri geliştiren programlar.

  İngilizce'yi Ana Vatanında Öğrenin

  Otantik bir ortamda İngilizce öğrenmek için BSC’nin Londra, Manchester ve York şehirlerinin en güzel ve merkezi bölgelerinde yer alan kolejlerine davetlisiniz. Çok sayıda müzesi, galerisi, parkı ve ünlü yerleriyle İngiltere’yi keşfetmek ve uluslararası arkadaşlıklar edinmek için harika seçenekler mevcut.

  Hedefiniz etkili iletişim kurmak, kariyerinizde ilerlemek veya akademik dünyaya girmek olsun, etkileşimli BSC kursları sadece İngilizce becerilerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda yol boyunca çok eğlenmenizi sağlayacak.

  BİRE BİR ÖZEL DERSLER

  Çalışmalarınızı, en çok geliştirmek istediğiniz alanlarda size yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmış özel İngilizce dersleriyle, BSC'nin eşsiz eğitmen kadrosu eşliğinde destekleyin.

  Bu dersler, İngilizce dil becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirmek ve potansiyelinize ulaşmak için harika bir yoldur. BSC merkezlerinde eğitmenlerinizden özel, odaklanmış tavsiyeler alabilir ve sorularınıza ve karşılaştığınız zorluklara bireysel yanıtlar alabilirsiniz.

  My BSC

  Bu çevrimiçi çalışma platformu, BSC dünyasına açılan portalınızdır. Konaklamanız öncesinde, sırasında ve sonrasında pratik yapmak ve bireysel çalışma için idealdir.
  • Varıştan önce çalışma becerilerinizi geliştirin
  • Varış öncesi seviye testinizi tamamlayın
  • Bir çalışma planı geliştirin
  • İlerlemeyi takip edin ve öğreticileri görüntüleyin
  • Sınav uygulama materyallerine erişin
  • Ayrıldıktan sonra pratik yapmaya ve gelişmeye devam edin
  • BSC Katılım Sertifikası

  Genel İngilizce Eklentileri

  İş İngilizcesi ve İletişim (Business English & Communication)

  İngilizcenizi iş için geliştiriyorsanız mükemmel. Genel İngilizce kursunuzu eksiksiz bir İş İngilizcesi paketine dönüştürün.

  IELTS Sınavı Hazırlığı (IELTS Exam Preparation)

  İngilizce öğrenmek ve Üniversiteye erişmek istiyorsanız en iyi seçenek. IELTS sınavına hazırlanın ve yerinizi garanti altına alın.

  Cambridge Sınavı Hazırlığı (Cambridge Exam Preparation)

  Sınava hazırlanmak veya Yüksek Öğrenime ilerlemek için İngilizce dersleri alıyorsanız ideal eklenti.

  KAPLAN INTERNATIONAL SCHOOLS FARKI

  8 ülkede okullar
  Eğitimde 80 yıllık mükemmellik
  Öğrencilerin %97'si tarafından önerildi
  Her yıl 150 ülkeden 40.000'den fazla öğrenci

  Genel İngilizce Kursu Kazanımları;

  - Akademik başarınız ve kariyerinizde kullanabileceğiniz çok daha yararlı, gerçek hayatta kullanılabilir, İngilizce kelime ve ifadeleri öğreneceksiniz.
  - Uluslararası standarttaki ders kitapları, materyaller ve teşvik edici sınıf etkinlikleri ile dil öğrenim sürecinizi kolaylaştırır ve hızlandıracaksınız.
  - Uluslararası bir kariyer veya yüksek eğitim planınız var ise aldığınız eğitim ile daha etkili ve güvenli bir şekilde geçiş yapabileceksiniz.
  - İngilizce öğrenirken, aynı zamanda ekip çalışması, yaratıcılık, sunum ve eleştirel düşünme gibi liderlik becerilerinizi geliştireceksiniz.
  - Daha özgüvenli ve akıcı İngilizce konuşacaksınız.
  - Global iş dünyasında geçerli olan ve her gün daha fazla talep edilen 21. Yüzyıl Becerilerini, en iyi öğretmenler eşliğinde İngilizce kullanarak geliştireceksiniz.
  - Dünyanın dört bir yanından öğrencilerden oluşan sınıf ortamında arkadaş edinerek, uluslararası bir network oluşturabileceksiniz.

  Başvuru ve İşlem Süreci

  KONAKLAMA

  Aile Yanında Konaklama (*tüm lokasyonlarda)
  Bir aile evinde ortak banyoya erişimi olan Tek Kişilik veya İki Yataklı odalarda konaklama. Ev ortamında yaşama ve kültürü ilk elden yaşama şansına sahip olursunuz.

  Aile Yanı Konaklama + (*tüm lokasyonlarda)
  Bir aile evinde en-suite veya özel banyoya erişimi olan tek kişilik odada konaklama.

  Öğrenci Evi (*tüm lokasyonlarda)
  Uluslararası bir öğrenci yurdunda arkadaşlar edinerek canlı bir sosyal hayata dahil olursunuz. Rezidans seçenekleri, BSC kolejlerine yürüme mesafesindedir veya toplu taşıma ile kolayca erişilebilir.

  Ortak Ev (*sadece Londra'da)
  Evde okuyan veya çalışan diğer yetişkinlerle tesisleri paylaşma. Bazı evler özel banyo seçeneği sunar. Paylaşılan bir ev
  seçtiğiniz şehirde bağımsızlığın tadına varmak için mükemmeldir.

  string(13) "leaders-to-be"

  ÖN BAŞVURU

  Telefon numaranızı bırakın, temsilcilerimizden biri size daha fazla bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir.

  Genel Bilgi

  Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz