İlgi Alanına ve Amaca Yönelik İngilizce Kursları

Belirli kariyerlere ve ilgi alanlarına odaklanan bu iki haftalık kurslarla kariyerinizde ve akademik başarınızda bir adım ileriye gidebilir veya kendinize yeni bir kariyer alanı yaratabilirsiniz. Kurs kapsamında yoğun İngilizce seviyesinde haftada 25 ders, ziyaretler, turlar ve araştırma için artı 5 ders ile bazı rehberli çalışma ve ev ödevleri gerçekleştirilir. British Study Centres ile İngilizce yeni kelimeler öğrenecek, kariyer yaratacak ve gerçek hayata dair proje deneyimi kazanacaksınız. Her ne alanla ilgileniyor olursanız olun, alanınızda başarılı olmak için gereken dilde güven ve uzmanlık geliştirirsiniz.

BSC Amaca Yönelik Kursları şunlardır;

- English for Tourism and Hospitality (Turizm ve Konaklama İngilizcesi) - London & York
- English for Art and Cultural Studies (Sanat ve Kültürel Çalışmalar için İngilizce) - Brighton
- English for Social Media Marketing (Sosyal Medya Pazarlaması için İngilizce) - Manchester
- English for Business Professionals (İş Profesyonelleri için İngilizce) - Manchester

SÜRE
2 hafta
SIKLIK
Her Pazartesi başlangıç
DİL
İngilizce
KONUM
 • Londra, Birleşik Krallık
 • York, Birleşik Devletleri
 • Manchester, Birleşik Krallık
 • Brighton, Birleşik Krallık
 • FİYAT
  Haftalık £420'dan başlayan fiyatlarla...

  AKREDİTASYONLAR

  British Study Centres, İngilizce dil merkezlerinin ulusal birliği olan English UK’in ve dil eğitiminde dünya lideri olan ALTO’nun aktif bir üyesidir.

  BRITISH STUDY CENTRES Hakkında

  British Study Centres (BSC), Manchester City ile ortaklaşa City Football Language School da dahil olmak üzere sekiz yetişkin dil okulu ve on yedi junior merkezden oluşan ve okulların ve merkezlerin çoğu Birleşik Krallık’ta bulunan bir İngilizce dil okulu grubudur. Merkez ofisi Brighton & Hove, Doğu Sussex’tedir. Bugün, British Study Centres (BSC), yetişkinler ve genç öğrenciler için İngilizce dil eğitimi, Birleşik Krallık ve denizaşırı öğretmenler için öğretmen eğitimi kursları ve NCUK ile ortaklaşa Üniversiteye Geçiş programları konusunda uzmanlaşmıştır.

  Yetişkin okulları ve gençlik merkezlerinde yaklaşık 80 milletten oluşan yıllık 7500 öğrenci alınmaktadır.

  BSC, Birleşik Krallık’ta Londra, Brighton, Manchester ve York dahil olmak üzere dört ikonik konumda Genel İngilizce, Sınav ve ESP’nin yanı sıra çeşitli Üniversite Pathways programları sunan İngilizce dil okulları işletmektedir. British Study Centres ayrıca yetkili bir Cambridge Sınav ve Öğretmen Eğitim merkezi ve Dil Sertifika Ortağıdır.

  KURS HAKKINDA

  English for Tourism and Hospitality
  Kendini geliştirmek isteyen otellerde, restoranlarda, perakende ve turistik mekanlarda çalışan herkes için mükemmel bir kurs. Turizm sektöründe daha iyi karşılama, anlama ve problem çözme becerilerine sahip bir performans sergilemek için eşsiz bir eğitim.

  English for Art and Cultural Studies
  Bir sanat eleştirmeni, sinema tutkunu veya çok yönlü sanat aşığı mısınız? Bu kurs kültür sanat alanında sizi geliştirirken kelime dağarcığınızı da genişletecek.
  Size sanat ve kültürle ilgili her şeyi gözden geçirme, eleştirme ve kendinizden emin bir şekilde sohbet etme fırsatı verecek.

  English for Social Media Marketing
  Bu kurs, sosyal medyada gönderi paylaşırken nasıl İngilizce kullanmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır. İster küçük bir girişim için, ister
  büyük bir şirket organizasyonundaki bir iş için olsun, bu kurs size İngilizceyi doğru kullanma konusunda güven ve profesyonellik verecektir.

  English for Business Professionals
  Bu kurs, daha resmi bir iş ortamında çalışan, İngilizce’yi günlük işlerinde kullanırken kendine güvenmek için kelime dağarcığına ve gerçek hayat pratiğine ihtiyaç duyan herkese uygundur. Öğrenciler, İngilizce toplantılar ve ağ oluşturma, e-posta yazma, raporlar ve teklifler gibi alanları keşfeder. Ödev projeleri ve ödevler aracılığıyla örnek çalışma belgeleri hakkında da geri bildirim verilerek öğrenim pekiştirilmektedir.

  Neden bir British Study Centres okulunu seçmelisiniz?

  Benzersiz Konumlar

  - Prestijli bağımsız yatılı okullar, - Üniversite kampüsleri, - Aile yanında konaklama

  Akademik mükemmellik

  - National Geographic Learning ile işbirliği içinde bir akademisyen ekibi tarafından benzersiz bir şekilde geliştirilen materyallere erişim. - İngilizce öğretiminde nitelikli ve deneyimli öğretmenler. - Yabancı dil olarak (CELTA, Trinity TESOL veya eşdeğer nitelikler). - Eğlenceli ve etkileşimli, maksimum 15 öğrencinin olduğu dersler.

  Refah

  Güvenlik ve esenlik bir numaralı öncelik. Olağanüstü bir bakım ve denetim standardı.

  Uyruk Karışımı

  Çok kültürlü: 2022'de İtalya, Almanya, Fransa, İspanya, Tayland ve Brezilya dahil 85'ten fazla ülkeden öğrenci ile network kurma.

  Yaşam Becerileri

  İngilizce öğretmenin ötesinde bir dizi beceri geliştiren programlar.

  BSC COLLEGES

  İngiltere’nin Londra, Manchester, York ve Brighton şehirlerinde bulunan eşsiz British Study Centres kolejleri ile hem İngilizce öğrenin, hem keşfedin, hem de keyifle konaklayın. İngiltere’nin tarihi cazibe merkezlerinde yer alan Ampleforth College, Ardingly College, King’s College, Wycliffe College seçeneklerinden birinde güvenle ve keyifle İngilizce öğrenin.

  *Ders kitapları, otantik materyaller ve teşvik edici sınıf etkinliklerinin birlikteliği ile çok daha yararlı İngilizce kelime ve ifadeler.
  *Kariyerinizde ve akademik başarınızda daha etkili ve başarılı olmanız için tasarlanan bir eğitim sistemi.
  *İngilizce’nizi geliştirirken ekip çalışması, yaratıcılık, sunum ve eleştirel düşünme gibi liderlik becerilerinizi de geliştirme olanağı.
  *İngilizce’yi daha özgüvenli, akıcı ve doğru konuşma.
  *Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle arkadaş edinme ve ortak deneyimler yaratarak farklı kültürler hakkında bilgi edinme alanı.

  BİRE BİR ÖZEL DERSLER

  Çalışmalarınızı, en çok geliştirmek istediğiniz alanlarda size yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmış özel İngilizce dersleriyle, BSC'nin eşsiz eğitmen kadrosu eşliğinde destekleyin.

  Bu dersler, İngilizce dil becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirmek ve potansiyelinize ulaşmak için harika bir yoldur. BSC merkezlerinde eğitmenlerinizden özel, odaklanmış tavsiyeler alabilir ve sorularınıza ve karşılaştığınız zorluklara bireysel yanıtlar alabilirsiniz.

  My BSC

  Bu çevrimiçi çalışma platformu, BSC dünyasına açılan portalınızdır. Konaklamanız öncesinde, sırasında ve sonrasında pratik yapmak ve bireysel çalışma için idealdir.
  • Varıştan önce çalışma becerilerinizi geliştirin
  • Varış öncesi seviye testinizi tamamlayın
  • Bir çalışma planı geliştirin
  • İlerlemeyi takip edin ve öğreticileri görüntüleyin
  • Sınav uygulama materyallerine erişin
  • Ayrıldıktan sonra pratik yapmaya ve gelişmeye devam edin
  • BSC Katılım Sertifikası

  Özel amaçlar için İngilizce Kurslar

  Turizm ve Konaklama İngilizcesi (English for Tourism and Hospitality)

  Bulunduğu yer: York ve Londra
  Otellerde, restoranlarda, perakende ve turistik mekanlarda çalışan ve misafirlerini ve müşterilerini daha iyi karşılamak, anlamak ve sorun çözmek için İngilizcelerini geliştirmek isteyen herkes için mükemmel bir kurs.

  Sanat ve Kültürel Çalışmalar için İngilizce (English for Art and Cultural Studies)

  Bulunduğu yer: Brighton
  Yetişmekte olan sanat eleştirmeni, sinemasever veya çok yönlü kültür akbabası için - bu kurs kelime dağarcığınızı genişletecek ve size sanat ve kültürle ilgili her şeyi gözden geçirme, eleştirme ve güvenle konuşma fırsatı verecektir.

  Sosyal Medya Pazarlaması için İngilizce (English for Social Media Marketing)

  Bulunduğu yer: Manchester
  Bu kurs, sosyal medyada gönderi paylaşırken uygun İngilizce kullanması gerekenlere yardımcı olacaktır. Küçük, bağımsız bir işletmeyi teşvik etmek için veya büyük bir kurumsal organizasyondaki bir işin parçası olarak olsun, bu kurs, hızla gelişen bu alanda İngilizceyi doğru ve profesyonel bir şekilde kullanmak için size güven verecektir.

  İş Profesyonelleri için İngilizce (English for Business Professionals)

  Bulunduğu yer: Manchester
  Bu kurs, daha resmi bir iş ortamında çalışan, günlük işlerinde İngilizce kullanırken kendine güvenmek için kelime dağarcığına ve gerçek hayat pratiğine ihtiyaç duyan herkese uygun olacaktır. Öğrenciler, toplantılar ve ağ oluşturma, e-posta yazma, raporlar ve teklifler gibi durumları keşfedeceklerdir. Ödev projeleri ve ödevler aracılığıyla örnek çalışma belgeleri hakkında da geri bildirim verilecektir.

  KAPLAN INTERNATIONAL SCHOOLS FARKI

  8 ülkede okullar
  Eğitimde 80 yıllık mükemmellik
  Öğrencilerin %97'si tarafından önerildi
  Her yıl 150 ülkeden 40.000'den fazla öğrenci

  Başvuru ve İşlem Süreci

  KONAKLAMA

  Aile Yanında Konaklama (*tüm lokasyonlarda)
  Bir aile evinde ortak banyoya erişimi olan Tek Kişilik veya İki Yataklı odalarda konaklama. Ev ortamında yaşama ve kültürü ilk elden yaşama şansına sahip olursunuz.

  Aile Yanı Konaklama + (*tüm lokasyonlarda)
  Bir aile evinde en-suite veya özel banyoya erişimi olan tek kişilik odada konaklama.

  Öğrenci Evi (*tüm lokasyonlarda)
  Uluslararası bir öğrenci yurdunda arkadaşlar edinerek canlı bir sosyal hayata dahil olursunuz. Rezidans seçenekleri, BSC kolejlerine yürüme mesafesindedir veya toplu taşıma ile kolayca erişilebilir.

  Ortak Ev (*sadece Londra'da)
  Evde okuyan veya çalışan diğer yetişkinlerle tesisleri paylaşma. Bazı evler özel banyo seçeneği sunar. Paylaşılan bir ev
  seçtiğiniz şehirde bağımsızlığın tadına varmak için mükemmeldir.

  string(13) "leaders-to-be"

  ÖN BAŞVURU

  Telefon numaranızı bırakın, temsilcilerimizden biri size daha fazla bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir.

  Genel Bilgi

  Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz