İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

İster üniversite için IELTS, TOEIC veya TOEFL'a, ister Cambridge English yeterliliklerine ihtiyacınız olsun veya OET'nizi geçmek istiyor olun, British Study Centres'in sınav hazırlık kursları, sınavınıza güvenle girmeniz için ihtiyaç duyduğunuz becerileri size kazandıracak şekilde tasarlanmıştır.


IELTS ve GENERAL ENGLISH - London, Brighton, Manchester, York
CAMBRIDGE & TOEIC - London, Manchester, York
OET - Manchester (Premium OET Preparation Provider & Exam Center)

SÜRE
1 haftadan başlayan seçeneklerle
SIKLIK
Her Pazartesi başlangıç
DİL
İngilizce
KONUM
 • Londra, Birleşik Krallık
 • York, Birleşik Devletleri
 • Manchester, Birleşik Krallık
 • Brighton, Birleşik Krallık
 • FİYAT
  Haftalık £320’den başlayan fiyatlarla...

  AKREDİTASYONLAR

  British Study Centres, İngilizce dil merkezlerinin ulusal birliği olan English UK’in ve dil eğitiminde dünya lideri olan ALTO’nun aktif bir üyesidir.

  BRITISH STUDY CENTRES Hakkında

  British Study Centres (BSC), Manchester City ile ortaklaşa City Football Language School da dahil olmak üzere sekiz yetişkin dil okulu ve on yedi junior merkezden oluşan ve okulların ve merkezlerin çoğu Birleşik Krallık’ta bulunan bir İngilizce dil okulu grubudur. Merkez ofisi Brighton & Hove, Doğu Sussex’tedir. Bugün, British Study Centres (BSC), yetişkinler ve genç öğrenciler için İngilizce dil eğitimi, Birleşik Krallık ve denizaşırı öğretmenler için öğretmen eğitimi kursları ve NCUK ile ortaklaşa Üniversiteye Geçiş programları konusunda uzmanlaşmıştır.

  Yetişkin okulları ve gençlik merkezlerinde yaklaşık 80 milletten oluşan yıllık 7500 öğrenci alınmaktadır.

  BSC, Birleşik Krallık’ta Londra, Brighton, Manchester ve York dahil olmak üzere dört ikonik konumda Genel İngilizce, Sınav ve ESP’nin yanı sıra çeşitli Üniversite Pathways programları sunan İngilizce dil okulları işletmektedir. British Study Centres ayrıca yetkili bir Cambridge Sınav ve Öğretmen Eğitim merkezi ve Dil Sertifika Ortağıdır.

  TOEFL ve TOEIC arasındaki fark nedir?

  Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) ve Uluslararası İletişim için İngilizce Testi (TOEIC), ana dili İngilizce olmayanların İngilizce becerilerini ölçmeyi amaçlar.

  IELTS veya Cambridge sınavına benzer şekilde TOEFL ve TOEIC, İngilizce yeterliliğinizi bir üniversiteye veya işverene kanıtlamanıza yardımcı olabilir. TOEFL genellikle yüksek öğrenime başvurmak isteyen öğrenciler için seçilir ve TOEIC, genel bir çalışma ortamı için İngilizce’yi test etmek için popülerdir.

   

  Neden bir British Study Centres okulunu seçmelisiniz?

  Benzersiz Konumlar

  - Prestijli bağımsız yatılı okullar, - Üniversite kampüsleri, - Aile yanında konaklama

  Akademik mükemmellik

  - National Geographic Learning ile işbirliği içinde bir akademisyen ekibi tarafından benzersiz bir şekilde geliştirilen materyallere erişim. - İngilizce öğretiminde nitelikli ve deneyimli öğretmenler. - Yabancı dil olarak (CELTA, Trinity TESOL veya eşdeğer nitelikler). - Eğlenceli ve etkileşimli, maksimum 15 öğrencinin olduğu dersler.

  Refah

  Güvenlik ve esenlik bir numaralı öncelik. Olağanüstü bir bakım ve denetim standardı.

  Uyruk Karışımı

  Çok kültürlü: 2022'de İtalya, Almanya, Fransa, İspanya, Tayland ve Brezilya dahil 85'ten fazla ülkeden öğrenci ile network kurma.

  Yaşam Becerileri

  İngilizce öğretmenin ötesinde bir dizi beceri geliştiren programlar.

  BSC COLLEGES

  İngiltere’nin Londra, Manchester, York ve Brighton şehirlerinde bulunan eşsiz British Study Centres kolejleri ile hem İngilizce öğrenin, hem keşfedin, hem de keyifle konaklayın.

  İngiltere’nin tarihi cazibe merkezlerinde yer alan Ampleforth College, Ardingly College, King’s College, Wycliffe College seçeneklerinden birinde güvenle ve keyifle İngilizce öğrenin.

  BİRE BİR ÖZEL DERSLER

  Çalışmalarınızı, en çok geliştirmek istediğiniz alanlarda size yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmış özel İngilizce dersleriyle, BSC'nin eşsiz eğitmen kadrosu eşliğinde destekleyin.

  Bu dersler, İngilizce dil becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirmek ve potansiyelinize ulaşmak için harika bir yoldur. BSC merkezlerinde eğitmenlerinizden özel, odaklanmış tavsiyeler alabilir ve sorularınıza ve karşılaştığınız zorluklara bireysel yanıtlar alabilirsiniz.

  My BSC

  Bu çevrimiçi çalışma platformu, BSC dünyasına açılan portalınızdır. Konaklamanız öncesinde, sırasında ve sonrasında pratik yapmak ve bireysel çalışma için idealdir.
  • Varıştan önce çalışma becerilerinizi geliştirin
  • Varış öncesi seviye testinizi tamamlayın
  • Bir çalışma planı geliştirin
  • İlerlemeyi takip edin ve öğreticileri görüntüleyin
  • Sınav uygulama materyallerine erişin
  • Ayrıldıktan sonra pratik yapmaya ve gelişmeye devam edin
  • BSC Katılım Sertifikası

  İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

  IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

  Uluslararası alanda yaşamak, okumak ve çalışmak isteyen öğrenciler için dünyanın en popüler sınavı olan IELTS'e hazır olduğunuzdan emin olun.

  IELTS sınav sonuçları dünya çapında şirketler, üniversiteler ve hükümetler tarafından tanınmaktadır. IELTS sınavına hazırlık kursumuz, testi tamamlamak ve istediğiniz sonucu almak için ihtiyacınız olan tüm beceriler konusunda size yardımcı olur.

  Cambridge Hazırlık Kursları

  Cambridge English Qualifications, İngilizce öğrenmeyi eğlenceli, etkili ve ödüllendirici hale getiren kapsamlı sınavlardır.

  Devamı...

  TOEIC ve TOEFL Hazırlık Kursları

  TOEIC testi bir iş yeri ortamındaki yeterliliği ölçerken, TOEFL testi akademik iletişim becerilerini ölçer.

  Devamı...

  OET Hazırlık Kursları

  Mesleki İngilizce Testi (OET), sağlık profesyonelleri için vize, kayıt, eğitim ve çalışma için hükümetler, düzenleyiciler ve eğitimciler tarafından onaylanan İngilizce dil testidir.

  Devamı...

  KAPLAN INTERNATIONAL SCHOOLS FARKI

  8 ülkede okullar
  Eğitimde 80 yıllık mükemmellik
  Öğrencilerin %97'si tarafından önerildi
  Her yıl 150 ülkeden 40.000'den fazla öğrenci

  Başvuru ve İşlem Süreci

  KONAKLAMA

  Aile Yanında Konaklama (*tüm lokasyonlarda)
  Bir aile evinde ortak banyoya erişimi olan Tek Kişilik veya İki Yataklı odalarda konaklama. Ev ortamında yaşama ve kültürü ilk elden yaşama şansına sahip olursunuz.

  Aile Yanı Konaklama + (*tüm lokasyonlarda)
  Bir aile evinde en-suite veya özel banyoya erişimi olan tek kişilik odada konaklama.

  Öğrenci Evi (*tüm lokasyonlarda)
  Uluslararası bir öğrenci yurdunda arkadaşlar edinerek canlı bir sosyal hayata dahil olursunuz. Rezidans seçenekleri, BSC kolejlerine yürüme mesafesindedir veya toplu taşıma ile kolayca erişilebilir.

  Ortak Ev (*sadece Londra'da)
  Evde okuyan veya çalışan diğer yetişkinlerle tesisleri paylaşma. Bazı evler özel banyo seçeneği sunar. Paylaşılan bir ev
  seçtiğiniz şehirde bağımsızlığın tadına varmak için mükemmeldir.

  string(13) "leaders-to-be"

  ÖN BAŞVURU

  Telefon numaranızı bırakın, temsilcilerimizden biri size daha fazla bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir.

  Genel Bilgi

  Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz