41 North Business School akademik işbirliği ile Otokoç Otomotiv liderleri için özel olarak tasarlanan
Kültür Liderliği Gelişim Programı“na hoş geldiniz.

Aşağıdaki bölümden ilgili sınıfları seçerek program yolcuğunuzun kaydınızı hemen yapabilirsiniz. Seans kontenjanları dolmadan bu eşsiz yolculukta siz de hemen yerinizi alın…

Sınıf seçmeniz ve formu tamamlamanız ardından, tarafınıza iletilecek eposta ve takvim daveti ile seans bağlantı bilgilerinize ve eğitime gelmeden önce yapmanız gereken hazırlıklara dair kapsamlı bilgiyi ayrıca ileteceğiz.

Seçmiş olduğunuz sınıf ile programı tamamlamanız gerekmektedir.

Seçilen sınıftaki tarihlerin tamamına aktif katılım gösterilmesini beklediğimizi ve programda seçilen sınıfta %75 devam zorunluluğu olduğunu önemle belirtmek isteriz.

Modül 2 “Liderliğimdeki İçtenlik” ve Mezuniyet Yaratıcı Fasilitasyonu “Benden Bize, Kültür Biziz” İstanbul Anadolu Yakası’nda yüz yüze gerçekleştirilecektir.

Lütfen “Kültür Liderliği Gelişim Programı” ilgili epostalarımızı takipte kalın.

Şimdiden, sizi de aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Yanlızca Kurumsal Eposta Adresi

*KVKK Bilgilendirme: Form bilgileriniz; sadece Otokoç Otomotiv “Kültür Liderliği Gelişim Programı” boyunca, eğitim katılımcı ilişkileri ve eğitim planlama işlemine özgü olarak kullanılmak üzere sorumlu 41 North Business School ile paylaşılacak, başka herhangi bir amaçla kullanılmayacak, ilgili yasal düzenlemelere, KVKK hükümlerine ve Otokoç Otomotiv standartlarına uygun olarak eğitim yolculuk plan süresiyle sınırlı olarak saklanabilecektir.  “Kültür Liderliği Gelişim Programı” Kapsamında kişisel verilerin  işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni’ne (“Aydınlatma Metni”) buradan ulaşabilirsiniz.