UNILEVER Future Leaders Grup Koçluğu başlamak üzere! 🌟⭐🌈 

Yapmanız gereken hızlı adımlar:

  1. Formu doldurun
  2. Grubunuz seçin ve oturumlarınızı rezerve edin
  3. Toplam 4 seanstan (her biri bir saat) oluşan Zoom (canlı çevrimiçi) koçluk oturumlarınız için gelecek takvim davetlerini kabul edin

Gruba aktif katılımınız ve bağlılığınız, kolektif öğrenme deneyimimizi önemli ölçüde artıracaktır. Grubunuzla seansları tamamlamanız, birbirinizden öğrenmeyi ve konu takibini en üst seviyeye çıkaracaktır.

Not: Uluslararası koçluk standartları gereği, 48 saatten daha az süre kala ertelemeleri kabul etmediğimizi unutmayın. Dolayısıyla, katılmadığınız oturumlar tamamlanmış olarak kabul edilecek ve yeni bir oturum planlanmayacaktır.

Neden Grup Koçluğu?

Grup koçluğu seansları, kişisel farkındalığınızı ve gelişiminiz için enerjinizi yönlendirerek , grubun da desteği ve dinamiği ile, kişisel potansiyelinizi harekete geçirmeyi amaçlar. Kıdemli koçunuzla ve grup içinde yapacağınız etkili iletişim, hem size bir ilham olacak hem de kişisel zorluk ve bariyerlerinizde bekleyen konuları çözmenize yardımcı olarak yaşamınızda daha iyiye doğru zincirleme bir reaksiyonu tetiklemenize destek sağlayacaktır.

Ana Unsurlar:

  • 4-6 ay boyunca SMART hedeflerinizi tanımlayın.
  • Grup olarak birbirinize aktif destek sağlayın.
  • Kişisel engellerinizi aşın.
  • Koçunuzdan ve grup üyelerinden davranışınızı adapte etmek için geri bildirim alın, onlara yapıcı geribildirim sağlayın.
  • Dayanıklılığınızı artırın ve başarı için motivasyonunuzu grupça yükseltin.
  • Başarınızı kutlayın.

 

Yanlızca kurumsal eposta adresi
Acil durumlarda sizinle iletişim kurabilmemiz için gereklidir.

*KVKK Bilgilendirme: Form bilgileriniz; sadece Unilever “Unilever Future Leaders Group Coaching ” boyunca, eğitim katılımcı ilişkileri ve eğitim planlama işlemine özgü olarak kullanılmak üzere sorumlu 41 North Business School ile paylaşılacak, başka herhangi bir amaçla kullanılmayacak, ilgili yasal düzenlemelere, KVKK hükümlerine ve Unilever standartlarına uygun olarak eğitim yolculuk plan süresiyle sınırlı olarak saklanabilecektir.  “Unilever Future Leaders Group Coaching” Kapsamında kişisel verilerin  işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni’ne (“Aydınlatma Metni”) buradan ulaşabilirsiniz.