UNILEVER Future Leaders Bireysel Koçluk Seansları  Başlıyor 🌟⭐🌈!

Yapmanız gereken hızlı adımlar:

  1. Formu doldurun
  2. Tarihlerinizi seçin ve oturumlarınızı rezerve edin
  3. Toplam 4 seanstan (her biri bir saat) oluşan Zoom (canlı çevrimiçi) koçluk oturumlarınız için gelecek takvim davetlerini kabul edin

Bu oturumlara zamanında ve aktif katılımınız, gelişiminizi önemli ölçüde artıracaktır.

Not: Uluslararası koçluk standartları gereği, 48 saatten daha az süre kala ertelemeleri kabul etmediğimizi unutmayın. Dolayısıyla, katılmadığınız oturumlar tamamlanmış olarak kabul edilecek ve yeni bir oturum planlanmayacaktır.

Neden Bireysel Koçluk?

Bireysel koçluk, kişisel farkındalığınızı ve gelişiminiz için enerjinizi yönlendirerek kişisel potansiyelinizi harekete geçirmeyi amaçlar. Kıdemli koçunuzla yapacağınız etkili iletişim, hem size bir model olacak hem de kişisel zorluk ve bariyerlerinizde bekleyen konuları çözmenize yardımcı olarak yaşamınızda daha iyiye doğru zincirleme bir reaksiyonu tetiklemenize destek sağlayacak.

Ana Unsurlar:

  • 4 ay boyunca SMART hedeflerinizi tanımlayın.
  • Kişisel engellerinizi aşın.
  • Koçunuzdan, davranışınızı adapte etmek için geri bildirim alın.
  • Başarınızı kutlayın.
  • Dayanıklılığınızı artırın ve başarı için motivasyonunuzu yükseltin.

 

Yanlızca kurumsal eposta adresi
Acil durumlarda sizinle iletişim kurabilmemiz için gereklidir.

*KVKK Bilgilendirme: Form bilgileriniz; sadece Unilever “Future Leaders Coaching (Koçluk Seansları)” boyunca, eğitim katılımcı ilişkileri ve eğitim planlama işlemine özgü olarak kullanılmak üzere sorumlu 41 North Business School ile paylaşılacak, başka herhangi bir amaçla kullanılmayacak, ilgili yasal düzenlemelere, KVKK hükümlerine ve Unilever standartlarına uygun olarak eğitim yolculuk plan süresiyle sınırlı olarak saklanabilecektir.  Unilever “Future Leaders Coaching (Koçluk Seansları)” Kapsamında kişisel verilerin  işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni’ne (“Aydınlatma Metni”) buradan ulaşabilirsiniz.